Ważne instrukcje bezpieczeństwa Bosch Refrigerator Operating And

Ważne instrukcje bezpieczeństwa dla lodówek Bosch są ważne, aby zapewnić jej długą i bezpieczną eksploatację. Przed użyciem lodówki Bosch należy przeczytać instrukcję obsługi i bezpieczeństwa. Instrukcja ta zawiera informacje dotyczące bezpiecznego i prawidłowego użytkowania lodówki Bosch, w tym wymagania dotyczące wtyczek i przewodów zasilających, zasilania z zasilacza zewnętrznego, instalacji i czyszczenia. Instrukcje te zapewniają, że lodówka Bosch może działać bezpiecznie i zgodnie z zaleceniami producenta.

Ostatnia aktualizacja: Ważne instrukcje bezpieczeństwa Bosch Refrigerator Operating And

Znajdź instrukcje obsługi

Szybka naprawa narzędzi w jakości Bosch


Minimalne czasy przestojów dzięki usłudze naprawy Bosch: odzyskujesz narzędzie w idealnym stanie w ciągu zaledwie kilku dni.

Formularz zgłoszeniowy online

Bosch Support

Znajdź różne opcje kontaktu, aby porozmawiać z pomocą techniczną Bosch:

Infolinia serwisowa i porady aplikacyjne

W przypadku pytań dotyczących zastosowania naszych produktów lub serwisu napraw i części zamiennych.

Dealerzy w pobliżu

Wprowadź kod pocztowy, ulicę lub miasto, aby szybko znaleźć najbliższego dealera Bosch.

Potencjalne ryzyko wybuchu gazu w urządzeniach kuchennych z przyłączem gazowym

W Polsce akcją serwisową objęte są niektóre płyty gazowe ze stali szlachetnej i pokrętłami po prawej stronie marki Bosch produkowane w latach 2009-2011 i kuchenki wolnostojące marki Bosch wyprodukowane w latach 2006 - 2011.

W pewnych okolicznościach gaz może się ulatniać w niekontrolowany sposób i w bardzo rzadkich przypadkach może wystapić ryzyko wybuchu. Przyczyną niniejszej sytuacji jest potencjalna usterka złączy doprowadzających gaz do urządzenia.

więcej

Sprawdź

Potencjalne ryzyko pożaru. Posiadaczy poniższych zmywarek marki Bosch prosimy o stosowanie się do niniejszej instrukcji.

W toku badań ustaliliśmy, że jeden z wbudowanych elementów elektrycznych w niektórych modelach zmywarek marki Bosch wyprodukowanych w latach 1999 - 2005 może przegrzewać się i w niezwykle rzadkich przypadkach powodować ryzyko zapalenia się urządzenia. Dla nas jako producenta najwyższej jakości AGD najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort wszystkich użytkowników. W związku z tym uprzejmie prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą instrukcją w celu zminimalizowania wskazanego wyżej ryzyka.

Sprawdź

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Ważne instrukcje bezpieczeństwa Bosch Refrigerator Operating And

Bezpośredni link do pobrania Ważne instrukcje bezpieczeństwa Bosch Refrigerator Operating And

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Ważne instrukcje bezpieczeństwa Bosch Refrigerator Operating And