Instrukcja instalacji i ustawień Gwarancja Bosch Wtvc553cuc

Instalacja i ustawienia Bosch WTVC553CUC to proces, który wymaga określonych kroków, aby zapewnić najlepszą wydajność urządzenia. Przed rozpoczęciem instalacji należy upewnić się, że urządzenie jest dobrze zamontowane i wyposażone w wystarczającą ilość miejsca. Następnie należy zainstalować sterowniki, aby urządzenie działało poprawnie. Po zainstalowaniu sterowników należy skonfigurować ustawienia wyświetlacza, aby pasowały do potrzeb użytkownika, a także skonfigurować opcje dźwiękowe, aby uzyskać optymalną jakość dźwięku. Po wykonaniu wszystkich tych czynności urządzenie będzie gotowe do użycia. Gwarancja Bosch WTVC553CUC obejmuje zastosowane urządzenia i zapewnia, że będą one działać przez określony czas. Jeśli produkt nie będzie działał poprawnie, można go zwrócić w okresie gwarancji.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji i ustawień Gwarancja Bosch Wtvc553cuc

Suszarka przerywa suszenie

Awaria sprzętu? Tylko bez paniki! Poszukaj przyczyny problemu. Spróbuj samodzielnie uporać się z awarią. Pomożemy Ci od początku do końca – od diagnozy problemu, aż po wymianę części. Wciąż się szkolimy, by być ze wszystkim na bieżąco.

Zobacz rozwiązanie

Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.

Wyrażenie sprzeciwu poprzez kliknięcie przycisku "Odrzucam" oznacza, że będziemy używać tylko plików cookies związanych z sesją, statystykami i poprawianiem użyteczności strony.

Na wybrane grupy urządzeń można uzyskać Gwarancję Dodatkową nawet do pięciu lat. Oferta dotyczy:

  • kondensacyjnych i konwencjonalnych gazowych kotłów grzewczych (o mocy grzewczej poniżej 100 KW),
  • przepływowych gazowych podgrzewaczy c. w. u.,
  • pomp ciepła.

Aby uzyskać Gwarancję Dodatkową na urządzenie (z wyłączeniem osprzętu) na kolejne okresy roczne aż do upływu piątego roku gwarancji, wystarczy jedynie spełnić warunki uprawniające do Gwarancji Podstawowej, zlecić w ciągu ostatnich trzech miesięcy trwania okresu gwarancyjnego wykonanie przez Autoryzowany Serwis Bosch Termotechnika płatnego przeglądu technicznego urządzenia oraz podpisać umowę Gwarancji Dodatkowej.

5 lat gwarancji na urządzenia marki Bosch oraz marki Junkers to:

  • brak niespodziewanych usterek
  • większe bezpieczeństwo
  • mniejsze koszty eksploatacji
  • wyższy komfort użytkowania
  • minimum formalności – wszystkim zajmuje się serwisant wykonujący przegląd

Bezpośrednim gwarantem na urządzenia marki Bosch oraz marki Junkers jest firma Robert Bosch Sp. z o. o.

* dotyczy wyłącznie urządzeń, które nie podlegają pierwszemu uruchomieniu przez Autoryzowany Serwis Bosch Termotechnika (nie jest to warunkiem koniecznym dla nabycia uprawnień gwarancyjnych). Jednocześnie informujemy, że możliwe jest zlecenie pierwszego uruchomienia tego typu urządzeń Autoryzowanemu Serwisowi Bosch Termotechnika, jednak taka usługa jest odpłatna.

** dotyczy wyłącznie urządzeń, które podlegają pierwszemu uruchomieniu przez Autoryzowany Serwis Bosch Termotechnika

Gwarancja Podstawowa na urządzenia klimatyzacyjne Bosch udzielana jest na okres 36 miesięcy licząc od dnia zakupu.

Warunkiem udzielenia Gwarancji jest zakup urządzenia u Autoryzowanego Partnera Handlowego Bosch Termotechnika* na terenie Polski, posiadanie dowodu zakupu, instalacja urządzenia wykonana przez firmę posiadającą wymagane uprawnienia do wykonywania instalacji urządzeń freonowych i certyfikat firmy Bosch oraz uruchomienie przez Autoryzowanego Partnera Bosch Termotechnika** potwierdzone protokołem.

Bezpośrednim gwarantem na urządzenia klimatyzacyjne Bosch jest APHB/AIB, który ma prawo do wykonywania przeglądów serwisowych oraz gwarancyjnych i dokonał instalacji urządzeń.

Instrukcja instalacji i ustawień Gwarancja Bosch Wtvc553cuc

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji i ustawień Gwarancja Bosch Wtvc553cuc

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji i ustawień Gwarancja Bosch Wtvc553cuc