Dane do przedłożenia Hitachi Dm 20v

Hitachi DM 20V to profesjonalne narzędzie do przetwarzania danych, które zapewnia wszechstronny zestaw funkcji i narzędzi. Jest to wersja zaawansowanego systemu analitycznego zoptymalizowanego pod kątem wydajności i szybkości. DM 20V oferuje kompleksowy zestaw narzędzi do wizualizacji i przetwarzania danych, w tym narzędzia do tworzenia wykresów i wykresów słupkowych, wizualizacji danych, przetwarzania danych i prezentowania wyników. Ponadto, DM 20V umożliwia tworzenie zaawansowanych modeli analitycznych i algorytmów uczenia maszynowego.

Ostatnia aktualizacja: Dane do przedłożenia Hitachi Dm 20v

Dysk twardy Hitachi jest urządzenie nieulotnej pamięci dla danych cyfrowych, a wykorzystywane przez coraz więcej użytkowników komputerów. Natomiast jest dość wiarygodne, utraty danych z dysku twardego Hitachi jest nie żart. Wielu użytkowników komputera, w tym niektórych ekspertów zawsze wziąć pod uwagę, że straciłem dane na zawsze od "Usuń" lub polecenia "format" został wysłany. Rzeczywiście są one błędne.

Kiedy można usunąć lub sformatować dane na dysk twardy Hitachi, częścią dysk twardy Hitachi gdzie dane utracone wcześniej przejął jest oznaczony jako dostępny dla wprowadzania nowych danych, i stare dane staje się niewidzialna. Hense, stare dane nie poszedł od razu, i nadal istnieje duża szansa, aby pobrać je z poprawa koniuktury roztwór, o ile nie są one zastępowane przez nowe pliki.

Tak, pamiętam to ważna rzecz: zaprzestać używania dysku lub przynajmniej określonej partycji, gdzie stracił pliki, jeśli nadal chcesz dostać go z powrotem. Zastępowane wola zrobić twój dane trwale zniszczona.

Jak odzyskać skasowane, formatowany danych z dysków twardych Hitachi

Na samym początku, znaleźć dane poprawa koniuktury narzędzie ułatwiające pracę odzyskiwania. Ważne jest wybrać niezawodne i profesjonalne program, który naprawdę robi to, co mówi, lub utraconych danych naruszałoby używając go. Jeśli nie masz opcji, nadchodzi moim skromnym zalecenie: Wondershare Data Recovery lub Wondershare Data Recovery for Mac. Zarówno oprogramowania są 100% wiarygodne i można odzyskać prawie wszystkie dane z dysków twardych firmy Dell, w tym zdjęcia, wideo, audio, dokumenty, itp.

Pobierz bezpłatną wersję próbną programu poniżej i wziąć wolne spróbować!

Porady: Dawca zainstalować program na tej samej partycji gdzie straciłeś dane dotyczące unikania, zastępując go.

Następnie spróbuj ten Windows wersja od ten oprogramowanie do odzyskiwania danych Hitachi HDD razem. Jeśli jesteś użytkownikiem Mac, można użyć wersji Mac ten dane poprawa koniuktury oprogramowanie do odzyskiwania danych z dysku twardego Hitachi w zupełnie tak samo jak po.

Krok 1. Wybierz tryb odzyskiwania: Kreator & standardowy tryb

Po uruchomieniu oprogramowania do odzyskiwania dysku twardego Hitachi, można uzyskać dwa tryby odzyskania nastêpuj¹co do wyboru: Kreator (jako domyślna) i standardowy tryb.

 

Zarówno z odzysku tryby są przyjazne i intuicyjne, a pracują tak samo jak każde inne, tylko wyświetlanie różnych. Dalej Idziemy dalej i skorzystanie z kreatora jako przykład.

Krok 2. Wybierz typ pliku, który chcesz odzyskać od dysków twardych Hitachi.

Krok 3. Wybierz lokalizację pliku odzyskiwania zgodnie z opisem. com/images/utilities/data-recovery/external-removable-devices. jpg" alt="hitachi hdd recovery"/>

Step4. Włączyć głębokie skanowanie i Start, lub można pominąć, jeśli dysk nie jest sformatowany. com/images/utilities/data-recovery/scan-wizard. jpg" alt="recover files from hitachi hdd"/>

Step5. Podgląd i odzyskać utracone pliki z dysków twardych Hitachi. com/images/utilities/data-recovery/excel-file-recovery. jpg" alt="recover data from hitachi hard disk"/>

W wyniku skanowania wszystkie odzyskane pliki są wyświetlane i dobrze sklasyfikowane. Można wyświetlić podgląd i sprawdzanie wobec odzyskać je wszystkie za pomocą jednego kliknięcia. Pliki mogą być wyświetlane w podglądzie teraz: JPG, JP2, JPEG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, PDF, HTML/HTM, ZIP i RAR.

Uwaga: Podczas odzyskiwania plików, nie zapisać je na tej samej partycji gdzie zgubiłeś je przed. Wybrać innej partycji lub dysku do ich przechowywania. Jeśli chcesz odzyskać pliki później po zakończeniu skanowania, pamiętaj, aby zapisać wynik skanowania i bezpośrednio można odzyskać je przez zaimportowanie go, zamiast rescan.

Pytania związane z produktem? Mówić bezpośrednio do działu obsługi >>

Lodówki

Lodówki Hitachi zostały zaprojektowane z myślą o domach przyszłości. Łączą w sobie najlepszy design i przełomowe technologie. W bogatej ofercie Hitachi znajdziesz różne rodzaje lodówek przystosowanych do konkretnych celów i upodobań: wielodrzwiowe, jednolite, francuskie oraz wersje z dolnym lub górnym zamrażalnikiem. Natomiast tym, co je łączy, jest zastosowanie przełomowych i oryginalnych funkcji, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie technologii oferowanych przez Hitachi.

Dowiedz się więcej

Telewizory

Telewizory LCD nowej generacji zostały stworzone przez Hitachi z myślą o dostarczeniu produktów najwyższej jakości, które uwydatnią piękno każdego obrazu.

Dowiedz się więcejDane do przedłożenia Hitachi Dm 20v

Bezpośredni link do pobrania Dane do przedłożenia Hitachi Dm 20v

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dane do przedłożenia Hitachi Dm 20v