Cechy i korzyści Canon A 200 Series

Canon A 200 Series to seria profesjonalnych drukarek wielkoformatowych, które oferują wysoką jakość druku, wydajność i niezawodność. Przystosowane do zastosowań domowych i biurowych, drukarki te zapewniają łączenie z urządzeniami mobilnymi, łatwe drukowanie bezprzewodowe oraz wygodne skanowanie i kopiowanie. Oprócz wysokiej jakości wydruków, Canon A 200 Series oferuje wiele dodatkowych funkcji, w tym szybkie drukowanie, a także możliwość drukowania wielu stron na jednej kartce papieru. Dodatkowo, drukarki te posiadają bezpieczne opcje drukowania, dzięki czemu można chronić dane i zapobiegać nieautoryzowanemu dostępowi.

Ostatnia aktualizacja: Cechy i korzyści Canon A 200 Series

Komunikaty PR

2022-12-30 | 12:15

Canon Europe pomaga twórcom ożywić swoją kreatywność za pomocą zdjęć, filmów oraz wydruków. Pragnąc wzmocnić tę misję i zachęcić fanów Canon do wymiany doświadczeń i dzielenia się pomysłami, marka uruchomiła „Canon Club” – program członkowski z platformą społecznościową dla twórców podobnie patrzących na świat. Jego członkowie mogą uczyć się, odkrywać i czerpać inspirację od innych artystów, a jednocześnie uzyskać dostęp do wyjątkowych korzyści. Canon Club zdobył już społeczność liczącą ponad 11 tys. członków.

Po pierwszym zalogowaniu użytkownicy ujrzą spersonalizowaną stronę główną stylizowaną na media społecznościowe, dopasowaną do ich zainteresowań i umiejętności. Na stronie profilu znajdą popularne grupy i wyzwania, galerię inspiracji, polecane aplikacje, ekskluzywne artykuły lub treści Canon Club oraz podgląd uzyskanych korzyści. Członkowie mogą wymieniać się wskazówkami i pomysłami, zadawać pytania i uzyskiwać porady od ambasadorów Canon w ramach sesji pytań i odpowiedzi oraz samouczków.

Mogą również dołączyć do istniejących grup lub założyć własne, podążając za swoimi zainteresowaniami i trendami. Regularnie pojawiające się wyzwania zapewniają społeczności możliwość rozwijania umiejętności technicznych, a także wskazywania zwycięzców w drodze głosowania, dając okazję do wzajemnego docenienia swoich prac.

– Naszym zamiarem w odniesieniu do Canon Club jest stworzenie inspirującej społeczności, w której twórcy mogą się uczyć, dyskutować i odkrywać – podkreśla Beth Simpson, CRM & Data Analytics Senior Manager, Canon Europe. – Istnieje już wiele platform internetowych umożliwiających udostępnianie zdjęć, filmów i treści do druku, ale Canon Club to program członkowski przeznaczony specjalnie dla naszych klientów, którzy realizują swoją pasję tworzenia obrazów i wydruków. Canon Club nie tylko dostarcza inspiracji i świeżych pomysłów, ale także pokazuje światu naszą wspierającą się społeczność utalentowanych twórców, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności poprzez wspólną naukę i rozwój.

Angażując się w życie społeczności, członkowie mogą zdobywać punkty i przechodzić przez trzy poziomy*. Na każdym poziomie uzyskują prawo do większych korzyści, w tym usług serwisowych, zniżek na wybrane produkty Canon oraz udziału we wspólnych promocjach z partnerami Canon.

Aby otrzymać zaproszenie do Canon Club, wystarczy założyć konto w serwisie Canon i zarejestrować swój produkt: https://www. canon. pl/canon-club/.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.

Ostatnio dodane

komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii

Hobby

2023-02-06 | 07:00

Rekord Polski podczas Zlotu Morsów

W dniach 10-12 lutego 2023 roku w Mielnie odbędzie się XX Międzynarodowy Zlot Morsów! Jedną z atrakcji tego wydarzenia będzie ustanawianie Rekordu Polski. Organizatorem

2023-01-17 | 11:00

Odkryj Islandie Stopem!

Czujesz stres, natłok różnych spraw i obowiązków Cię przytłacza? Jesteś chodzącym kłębkiem nerwów? Brakuje Ci motywacji, weny…? Masz wrażenia, że czas ucieka

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Media

Joanna Racewicz: Do przemocy domowej dochodzi nie tylko w obskurnych kamienicach, ale także w pięknych rezydencjach. Katami nierzadko są mężczyźni znani z pierwszych stron gazet

Dziennikarka zauważa, że sprawcy przemocy domowej potrafią doskonale się kamuflować. Natomiast pod płaszczykiem elegancji, uprzejmości i dobrych manier często kryją się kaci, którzy bez skrupułów wymierzają ciosy swoim partnerkom. Brylują na salonach, a w zaciszu swoich domów są okrutni i bezwzględni. Przygotowując się do wydania książki „Sypiając z prezesem”, Joanna Racewicz rozmawiała z wieloma pokrzywdzonymi kobietami żyjącymi w „złotych klatkach” i ma świadomość, że nie jest łatwo wyrwać się z tak toksycznej relacji, zwłaszcza jeśli nie można liczyć na zrozumienie nawet wśród bliskich osób. Przekonała się też, że jeśli nikt nie wyciągnie do nich pomocnej dłoni, to same raczej nie znajdą w sobie siły i odwagi, by coś zmienić.

Przemysł spożywczy

Gotowanie z mąką ze świerszczy budzi kontrowersje. Poszukiwanie alternatywnych źródeł białka będzie jednak coraz silniejszym trendem

Na początku stycznia Komisja Europejska wydała zgodę na wprowadzenie do sprzedaży w krajach Wspólnoty produktów zawierających mąkę ze świerszczy. Zgoda wydana została jednemu producentowi i będzie obowiązywała przez pięć lat. Produkt cechuje się wysoką zawartością białka i może być wykorzystywany jako substytut mąki zbożowej. Choć produkcja żywności z owadów budzi wśród Europejczyków kontrowersje, to na świecie, a zwłaszcza w krajach azjatyckich, jest to częsta praktyka. Ma ona również istotny wymiar ekologiczny: hodowla owadów jest dużo mniejszym emitentem gazów cieplarnianych niż hodowla bydła i trzody chlewnej. Co więcej, świerszcze są nie tylko źródłem białka, ale i błonnika, witamin i minerałów.

Seriale

canon 200 mm f/2. 8 L EF II USM

Kompaktowy teleobiektyw doskonały do zdjęć plenerowych

Seria L (Luxury) to elita zaawansowanych obiektywów Canon, zaprojektowana i zbudowana pod kątem potrzeb najbardziej wymagających zawodowców. Obiektywy wyróżniają się najwyższą spotykaną jakością optyki, wykonane są z materiałów odpornych na ścieranie, a wewnętrzne mechanizmy zrobiono z wytrzymałych metali. Są także odporne na złe warunki atmosferyczne i wstrząsy. Występują w kolorach jasno-szarym i czarnym, a na ich końcu umieszczona jest charakterystyczna, czerwona obwódka. W obiektywach tej serii stosowane są specjalne szkła fluorytowe, najlepiej redukujące współczynnik aberracji chromatycznej.

Przeznaczenie

Canon 200 mm f/2. 8L EF II USM to profesjonalny teleobiektyw dla wymagających fotografów. Doskonale sprawdza się w fotografii sportowej, przyrodniczej i reporterskiej z uwagi na swoją długą ogniskową oraz szybki i celny autofokus. Atrakcyjne rozmycie tła czyni go również świetnym narzędziem do plenerowych portretów. Jego uszczelniona przed kurzem i wilgocią obudowa sprawia, że może być stosowany nawet w trudnych warunkach pogodowych. Jest przy tym znacznie lżejszy i bardziej kompaktowy od innych teleobiektywów, co zwiększa mobilność i wygodę w trakcie fotografowania i transportu.

Cechy i korzyści

Doskonała jakość obrazu

Ten stałoogniskowy teleobiektyw wyposażony został w dwa szklane elementy UD (ultra niskodyspersyjne), które minimalizują niemal do zera występowanie efektu aberracji chromatycznej. Soczewki UD w połączeniu z technologią tylnej regulacji ostrości sprawiają, że obiektyw Canon EF 200 mm f/2, 8L II USM zapewnia wyjątkowo ostry i szczegółowy obraz w całym kadrze.

Duży otwór przysłony f/2, 8

Jasna przysłona F/2. 8 pozytywnie wpływa na szybkość fotografowania w słabym oświetleniu i ogranicza konieczność korzystania z lampy błyskowej. Pozwala ponadto na precyzyjną kontrolę głębi ostrości. pl/cyfrowe/descFiles/ef200mm_02_hero2119107394. jpg"/>

Miękko rozmyte tło

Okragła, 8-listkowa przysłona przyczynia się do uzykania przyjemnego efektu rozmycia w nieostrych partiach fotografii. Sprzyja to użyciu płytkiej głębi ostrości i technik selektywnego ustawiania ostrości.

Cichy i szybki silnik autofokusa

Obiektyw wysposażono w ultradźwiękowy silnik automatycznego ustawiania ostrości USM, który działa wyjątkowo szybko, precyzyjnie a do tego niemal bezgłośnie. Ponadto, umożliwia on ręczne doprecyzowanie ostrości bez konieczności przełączania się między trybem automatycznym i manualnym bez odsuwania aparatu od oka. Zwiększta to szanse na uchwycenie tzw. decydującego momentu.

Powłoka Super Spectra

Powłoka Super Spectra odpowiadaj za redukowanie flar i odblasków, przez co wpływaja na podniesienie kontrastu i poprawę balansu kolorów na fotografii. Zyskujemy dzięki temu gwarancję dobrej pracy obiektywu w warunkach intensywnego oświetlenia oraz przy wykonywaniu zdjęć pod światło.

Integracja z automatyką błysku E-TTL II

Obiektyw przekazuje informacje do systemu automatyki błysku E-TTL II w aparacie Canon EOS na temat odległości od fotografowanego obiektu. Ułatwia to uzyskanie poprawnej ekspozycji przy fotografowaniu z lampą błyskową.

Solidna obudowa do pracy w plenerze

Konstrukcja obiektywu Canon 200 mm f/2. 8L EF II USM, jak wszystkich obiektywów z serii L, uszczelniona jest przed wilgocią i pyłem. Umożliwa to bezpieczne fotografowanie w plenerze, nawet w trudnych warunkach pogodowych a także gwarantuje długą żywotność sprzętu.

Szeroka kompatybilność

Obiektyw posiada mocowanie EF, więc jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi lustrzankami Canon, zarówno pełnoklatkowymi jak i APS-C (dając nieco węższy kąt widzenia). Obiektyw współpracuje także z telekonwerterami Canon 1. 4x oraz 2x.

Materiały dodatkowe

Katalog obiektywów Canon

Tabela kompatybilnych akcesoriów

Oznaczenia stosowane na obiektywach Canon

Katalog obiektywów zoom

 • Opis produktu na polskiej stronie producenta
 • Opis produktu na zagranicznej stronie producenta
 • Strona poświęcona obiektywom Canon L
 • Interaktywna wyszukiwarka obiektywów - znajdź obiektyw dopasowany do Ciebie!
 • Wyszukiwarka i porównywarka obiektywów Canon w jęz. angielskim
 • Symulator obiektywów Canon EF - aplikacja mobilna pomagająca w wyborze

Profesjonalny teleobiektyw z serii Canon L dla wymagających fotografów. Lekka, kompaktowa konstrukcja pozwala na elastyczność działania w wielu dziedzinach, od fotografii sportowej i przyrodniczej po portret. Dwa elementy UD i zaawansowany układ tylnego ogniskowania skutecznie korygują aberracje, zapewniając doskonałą jakość obrazu w całym kadrze. Wyposażony w ultradźwiękowy silnik AF USM zapewnia szybką i cichą pracę. Jest świetnie wyważony, aby zapewnić wygodny chwyt i łatwą obsługę.

Canon 70-200 mm f/2. 8 L EF IS II USM

Bestseller wśród telezoomów

Seria L (Luxury) to elita zaawansowanych obiektywów Canon, zaprojektowana i zbudowana pod kątem potrzeb najbardziej wymagających zawodowców. Obiektywy wyróżniają się najwyższą spotykaną jakością optyki, wykonane są z materiałów odpornych na ścieranie, a wewnętrzne mechanizmy zrobiono z wytrzymałych metali. Są także odporne na złe warunki atmosferyczne i wstrząsy. Występują w kolorach jasno-szarym i czarnym, a na ich końcu umieszczona jest charakterystyczna, czerwona obwódka. W obiektywach tej serii stosowane są specjalne szkła fluorytowe, najlepiej redukujące współczynnik aberracji chromatycznej.

Przeznaczenie

Canon 70-200 mm f/2. 8L EF IS II USM to kultowy już teleobiektyw doceniany nie tylko wśród użytkowników Canon, lecz także zdobywca prestiżowych, międzynarodowych nagród. Zmienna ogniskowa w zakresie 70-200 mm pozwala dynamicznie reagować na sytuacje, natomiast jasna przysłona F/2. 8 i 4-stopniowa stabilizacja umożliwią swobodne fotografowanie z ręki nawet na dłuższych czasach naświetlania. Obiektyw idealnie sprawdza się podczas pracy w plenerze (uszczelniona obudowa), na sesjach portretowych i ślubnych (pięknie rozmyte tło) a także przy fotografowaniu krajobrazu i przyrody (duże zbliżenie). To także "must have" zawodowego reportera i fotografa sportowego. Doskonale sprawdzi się również podczas filmowania lustrzanką.

Zdjęcie wykonane obiektywem 70-200 mm f/2. 8L EF IS II USM

Cechy i korzyści

Najwyższej jakości obraz bez zniekształceń

Obiektyw 70-200 mm f/2. 8L EF IS II USM posiada elementy optyczne wykonane ze szkła fluorytowego, które redukują aberracje chromatyczne do minimum, zapewniając wysoką jakość rejestrowanego obrazu. Zastosowano w nim również 5 elementów UD (ultra niskodyspersyjnych), co gwarantuje wysoki kontrast oraz naturalne odwzorowanie kolorów w całym zakresie zoomu. pl/cyfrowe/descFiles/31375_pr42400505086. jpg"/>

Zawsze ostre i wyraziste zdjęcia

Wersja II obiektywu Canon 70-200 mm F/2. 8 różni się od wersji I głównie wbudowanym, 4-stopniowym stabilizatorem obrazu. Redukuje on drgania aparatu powstałe w wyniku fotografowania i filmowania z ręki. Dzięki niemu czas naświetlania może być aż o 4 stopnie EV dłuższy niż normalnie! Uzyskanie jasnego, gładkiego i ostrego obrazu możliwe jest nawet w sytuacji ograniczonego oświetlenia oraz z wykorzystaniem najdłuższych ogniskowych i to bez statywu czy lampy. Stabilizacja obrazu wpływa również na przydatność tego modelu podczas filmowania aparatem. pl/cyfrowe/descFiles/31378_pr42801266455. jpg"/>

Cichy i szybki silnik autofokusa USM

Obiektyw wysposażono w ultradźwiękowy silnik ustawiania ostrości, który działa wyjątkowo szybko, precyzyjnie a do tego bezgłośnie. Ponadto, umożliwia on ręczne doprecyzowanie ostrości bez konieczności przełączania się między trybem automatycznym i manualnym bez odsuwania aparatu od oka. Zwiększta to szanse na uchwycenie na fotografii tzw. decydującego momentu.

Solidna obudowa do pracy w plenerze

Konstrukcja obiektywu Canon 70-200 mm f/2. 8L EF IS II USM, jak wszystkich obiektywów z serii L, uszczelniona jest przed wilgocią i pyłem. Do tego oba końce obiektywu zabezpieczane są przez fluorową powłokę, która chroni optykę przed brudem, smarem i innymi tłustymi śladami. Umożliwa to bezpieczne fotografowanie w plenerze, nawet w trudnych warunkach pogodowych a także gwarantuje długą żywotność sprzętu.

Kontrola głębi ostrości

Jasna przysłona f/2, 8 (niezmienna w całym zakresie ogniskowych) umożliwia fotografowi kontrolę nad głębią ostrości i wyeksponowanie obiektu na pierwszym planie. 8-listkowa, okrągła konstrukcja przysłony pozwala uzyskać plastyczny obraz z miękko rozmytym tłem. pl/cyfrowe/descFiles/ef70-200mm_01_image_041187357902. pl/cyfrowe/descFiles/zoom-lens06-image01(1)318729074. jpg"/>

Bogate wyposażenie

Obiektyw posiada mocowanie statywowe, niezbędne do prawidłowego wyważenia i ustabilizowania ciężkiego obiektywu na statywie. Co ważne, mocowanie jest ruchome, więc umożliwi wykonywanie zdjęć w każdej orientacji, pionowej i poziomej. W zestawie dostarczany jest także miękki futerał LZ1326 ułatwiający transport sprzętu i osłona przeciwsłoneczna ET-87, chroniąca zdjęcia przed powstawaniem odblasków i spadkiem kontrastu.

Kompatybilny ze wszystkimi aparatami Canon

Obiektyw pełnię swoich możliwości pokaże we współpracy z pełnoklatkowymi lustrzankami Canon. Będzie współpracował również z aparatami niepełnoklatkowymi o mniejszych matrycach APS-C. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego adaptera będzie kompatybilny również z bezlusterkowcami Canon M.

Obiektyw jest w 100% zgodny z telekonwerterami Canon 1. 4x oraz 2x.

Nagrody i wyróżnienia

Najlepszy obiektyw profesjonalny TIPA 2011

Obiektyw Canon 70-200 mm f/2. 8L EF IS II USM został uhonorowany prestiżową nagrodą przyznawaną przez międzynarodowe stowarzyszenie wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Assotiation), jedną z największych światowych organizacji zrzeszających fotografów i wydawców. Nagrody TIPA przyznawane są najbardziej wyróżniającym się na rynku produktom z zakresu obrazowania.

Materiały dodatkowe

Katalog obiektywów Canon

Tabela kompatybilnych akcesoriów

Oznaczenia stosowane na obiektywach Canon

Katalog obiektywów zoom

 • Opis produktu na polskiej stronie producenta
 • Opis produktu na zagranicznej stronie producenta
 • Porównanie wersji I i II
 • Strona poświęcona obiektywom Canon L
 • Interaktywna wyszukiwarka obiektywów - znajdź obiektyw dopasowany do Ciebie!
 • Wyszukiwarka i porównywarka obiektywów Canon w jęz. angielskim
 • Symulator obiektywów Canon EF - aplikacja mobilna pomagająca w wyborze

Zmiennoogniskowy teleobiektyw o doskonałej jasności f/2. 8. Wyposażony w 4-stopniową stabilizację obrazu pozwala na swobodne fotografowanie z ręki nawet nawet przy dłuższych czasach naświetlania. Sprawdzi się w fotografii portretowej, ślubnej, reporterskiej, przyrodniczej i sportowej. Profesjonalnej jakości optyka zapewnia doskonały obraz, a 8-listkowa przysłona ciekawy efekt bokeh. Tak jak wszystkie obiektywy klasy L jego konstrukcja jest uszczelniona i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Obiektyw kompatybilny z telekonwerterami Canon 1. 4x i 2x.

Cechy i korzyści Canon A 200 Series

Bezpośredni link do pobrania Cechy i korzyści Canon A 200 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Cechy i korzyści Canon A 200 Series